DK12 Car House to
profesjonalny serwis
wulkanizacyjny

DK12 Car House to profesjonalny serwis wulkanizacyjny dla wszelkiego rodzaju pojazdów mechanicznych oferujący szeroki wachlarz usług związanych z ogumieniem. W naszym serwisie, oprócz podstawowych usług związanych z wymianą opon, świadczymy również usługi z zakresu obsługi czujników TPMS, specjalistycznych napraw opon na gorąco, jak i prostowania felg.

Nie straszne nam RUN FLATy, felgi nieprzelotowe czy koła od ciężkich maszyn rolniczych i przemysłowych. Należymy do sieci Partner Opony Polska oraz współpracujemy z największymi producentami opon na świcie, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom szeroką gamę opon w przystępnych cenach. Ciągle poszerzamy zakres naszych usług, kształcimy się i modernizujemy nas sprzęt, co w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem pozwala nam zapewnić najwyższą jakość.

Jednak DK12
Car House to
nie tylko
wulkanizacja

Posiadamy także kompleksowy serwis obsługi klimatyzacji dla aut osobowych, ciężarowych i maszyn rolniczych. Obsługujemy układy zarówno na starym (R134a) jak i na nowym czynniku (R1234yf). Nieszczelny układ? Nie ma problemu – znajdziemy nawet najmniejszą dziurkę, więc nie musisz się obawiać, że wraz z uciekającym czynnikiem uciekną Ci pieniądze i przyczynisz się do powiększenia dziury ozonowej.

Martwi Cię nieprzyjemny zapach w Twoim aucie? Na to też mamy radę – do dezynfekcji i odgrzybiania układu klimatyzacji oraz systemów wentylacyjnych używamy preparatu z aktywnymi formami srebra.

Usługi
mechaniczne
typu fast-fit

Zajmujemy się także podstawowymi usługami mechanicznymi typu fast-fit. Wymienimy filtry i olej, amortyzatory czy klocki i tarcze hamulcowe. Zajmujemy się także wypalaniem filtrów DPF i diagnostyką komputerową.

Możemy także
zadbać o wygląd
Twojego auta

Możemy także zadbać o wygląd Twojego auta na naszej myjni ręcznej, gdzie nie tylko myjemy i pierzemy tapicerki samochodowe. Zajmujemy się także przyciemnianiem szyb metodą bezinwazyjną. Jeśli jednak lubisz samemu dbać o wygląd swojego pojazdu zapraszamy do naszego sklepu, gdzie każdy amator detailingu znajdzie odpowiednie kosmetyki.


No i na koniec chyba najważniejsza maszyna w naszym zakładzie: ekspres do kawy. Kiedy Ty będziesz czekał, aż gorący napój wystygnie – my zajmiemy się Twoim autem.