Wulkanizacja

Jesteśmy profesjonalnym serwisem wulkanizacyjnym dla wszelkiego rodzaju pojazdów mechanicznych oferujący szeroki wachlarz usług związanych z ogumieniem. W naszym serwisie, oprócz podstawowych usług związanych z wymianą opon, świadczymy również usługi z zakresu obsługi czujników TPMS, specjalistycznych napraw opon na gorąco, jak i prostowania felg.


Sprawdź nasze usługi

Sprzedaż opon

Należymy do sieci Partner Opony Polska oraz współpracujemy z największymi producentami opon na świecie, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom szeroką gamę opon w przystępnych cenach. Posiadamy w ofercie pełną gamę produktów takich firm jak Michelin, Continental, Goodyear, Hankook czy Nokian. Na uwagę zasługuje również fakt, iż jako jedna z nielicznych firm w branży mamy w ofercie pełną gamę opon ciężarowych marki Dębica, które cenowo są zbliżone do marek chińskich, natomiast nie odbiegają jakością od innych marek europejskich. Posiadamy również szeroką gamę dostępnych od ręki dętek oraz ochraniaczy wykorzystywanych w maszynach rolniczych i przemysłowych.

Naprawa opon

Dzięki licznym szkoleniom oraz bogatemu doświadczeniu naszych pracowników jesteśmy w stanie naprawić każde kwalifikujące się do naprawy koło tak, aby umożliwić jego dalsze bezpieczne użytkowanie. Oprócz zwykłych napraw na zimno, serwis dysponuje termopresem umożliwiającym dokonywanie napraw na gorąco oraz napraw kosmetycznych. Zajmujemy się także naprawą dętek (również wgrzewamy zawory) i pogłębianiem bieżnika w oponach ciężarowych.

Przechowalnia opon

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy także przechowalnie sezonową kół i opon mieszczącą około 200 kompletów. Korzystając z tej usługi, klienci zawsze mają pewność, że ich opony są przechowywane w jak najlepszych warunkach i są gotowe do następnego sezonu. Przechowywane u nas koła są między każdym sezonem wyważane, co pozwala skrócić czas przekładki, dzięki czemu nasi klienci oszczędzają czas i po krótkiej wizycie mogą już cieszyć się autem gotowym do jazdy.

Prostowanie felg

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku i naszych klientów, ciągle powiększamy nasz park maszynowy i doskonalimy się. Dlatego w celu zapewnienia kompleksowej obsługi kół i opon naszych klientów postanowiliśmy rozszerzyć zakres naszych usług o prostowanie i naprawę felg. Dysponujemy maszyną polskiej firmy Unitrol, dzięki której jesteśmy w stanie wyprostować obręcze aluminiowe oraz stalowe do 22 cali.